طراحی سایت پزشکی

۶۹ ماه و ۲۰ روز پیش پزشکی و پزشکان

img18

اطلاعات پزشکی یکی از مواردی است که بسیار مورد جستجو قرار می‌گیرد؛ به طوری که روزانه میلیون‌ها کاربر در موتور جستجو به دنبال اطلاعات پزشکی مورد نظر خود هستند. در این بین، هر وب سایتی که اطلاعات کامل‌تر و جامع‌تری در اختیار قرار دهد، از محبوبیت بیش‌تری برخوردار شده و روزانه مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند.

امروزه بسیاری از پزشکان اقدام به طراحی سایت پزشکی می‌کنند تا از این طریق اطلاعات و مهارت‌های خود را در اختیار اشخاص قرار دهند. علاوه بر این می‌توانند با فراهم‌سازی امکاناتی کاربردی در وقت و هزینه‌های خود نیز صرفه جویی به عمل آورند. تعیین وقت آنلاین، پرسش و پاسخ و ... از این دست امکانات هستند.

شما به عنوان پزشک می‌توانید در وب سایت شخصی خود این امکان را میسر سازید که مریض‌هایتان به راحتی از خانه یا محل کار خود ساعت‌های ویزیت شما را مشاهده کرده و به صورت آنلاین نسبت به رزرو آن اقدام کنند. ارائه مشاوره رایگان نیز یکی دیگر از امکاناتی است که به هیچ وجه نباید در طراحی سایت از آن غافل شد. امروزه دسترسی افراد به اینترنت بسیار راحت‌تر از گذشته فراهم شده؛ از این رو سعی دارند راهکارهای مشکلات و سوالات خود را از طریق اینترنت بیابند. پس راه‌اندازی مشاوره آنلاین کمک بسیاری به افزایش بازدید از سایت شما و در نتیجه افزایش سود شما خواهد شد.

طراحی سایت پزشکی

این اجازه را به مخاطبان خود بدهید که تجربیات خود از کار کردن با شما را در اختیار دیگر کاربران قرار دهند. دیده شدن نظرات و تجربیات کاربران، حس اعتماد را در مخاطبان جدید ایجاد کرده و باعث می‌شود تا با اطمینان خاطر بیش‌تری از سرویس‌های درمانی شما استفاده کنند.

شما می‌توانید برای خارج شدن از حالت یکنواختی، فردی را استخدام کنید تا به صورت صوتی به سوالات پاسخ دهد. حتی می‌توانید ویدئوهای جذابی تهیه کنید و پاسخ به سوالات مشابه را در این قالب ارائه دهید. قرار دادن تصاویر و به طور کلی فایل‌های چند رسانه‌ای می‌تواند تاثیر به سزایی در محبوبیت وب سایت شما داشته باشد.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، افزایش بازدید و ماندگاری مخاطبان در سایت، باعث محبوبیت هر چه بیش‌تر شما نزد گوگل می‌شود. بدین معنی که به محض جستجوی یک سری کلمات کلیدی مرتبط نظیر پزشک متخصص، پزشک عمومی، بیماری و ... سایت شما در نتایج نخست جستجو بارگذاری خواهد شد.

یکی از اساسی‌ترین بخش‌هایی که در جذب مخاطب بسیار موثر واقع می‌شود، بلاگ خبری و مقالات پزشکی است. می‌توانید روزانه مقالات پزشکی متعددی را در سایت خود قرار دهید تا به عنوان قطب اصلی سایت‌های پزشکی در ایران شناخته شوید. با این حساب، روزانه علاقه‌مندان بسیاری جهت مطالعه مطالب جدید بلاگ به شما مراجعه می‌کنند که این موضوع در بهبود سئوی سایت بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

طراحی سایت پزشکی

امروزه پرونده‌های پزشکی کاغذی به دلیل فضای زیادی که اشغال می‌کنند و همچنین فراموشی شماره پرونده توسط بیماران، از محبوبیت چندانی برخوردار نیستند. جهت سهولت در انجام کارها می‌توانید امکان درج و مدیریت پرونده‌های بیماران را نیز در وب‌سایت خود قرار دهید. بیماران نیز می‌توانند با دانستن نام کاربری و رمز عبور خود، همیشه و همه جا به پرونده‌های خود دسترسی داشته، از آن پرینت بگیرند و حتی در اختیار پزشکان دیگر قرار دهند.

بهتر است لیست شرکت‌های بیمه و شرکت‌های دیگری که طرف قرارداد شما هستند را به نمایش درآورید تا بیمار در بدو ورود خود بداند که می‌تواند از خدمات شما استفاده کند یا خیر. هر چه وب‌سایت شما کاربرپسندانه‌تر باشد و به تمام خواسته‌های مشتریان پاسخ داده شود، آمار بازدید از آن نیز افزایش یافته و به دنبال آن سود شما هم بیش‌تر می‌شود.


شرکت کوتینت چند وقتی است که به صورت کاملا حرفه‌ای روی طراحی سایت پزشکی فعالیت می‌کند و کارنامه درخشانی نیز در این حوزه دارد. جهت آشنایی با پروژه‌های ما کافیست روی لینک نمونه کارها کلیک کنید. همچنین، در صورتی که هر گونه سوالی پیرامون طراحی سایت دارید، می‌توانید از طریق آیکن تماس با ما که دسترسی به آن از قسمت بالای صفحه اصلی سایت میسر می‌شود، اقدام کنید.