طراحی وب سایت شرکتی

۷۱ ماه و ۱۸ روز پیش شرکتی

img18

یک شرکت هر چقدر هم که در حوزه خود حرفه‌ای باشد، اگر موفق به معرفی و نشان دادن خود به مخاطبان نباشد، به طور حتم با شکست مواجه خواهد شد. بهتر است مدیران پس از ثبت و اخذ مجوزهای لازم برای شرکت، نسبت به معرفی خود به دیگران اقدام کنند. یکی از بهترین روش‌ها برای دیده شدن و جا انداختن اسم و رسم شرکت در بین مشتریان، استفاده از روش طراحی سایت شرکتی است.

کاربران و همچنین مشتریان می‌توانند از طریق تمامی بخش‌های سایت به خصوص بخش معرفی شرکت، پی به گستردگی کار شما ببرند. از جمله صفحاتی که می‌تواند شما را در این امر به سر منزل مقصود برساند،‌ بخش‌های درباره ما و تماس با ما هستند.

به طور کلی طراحی وب سایت شرکتی باید به گونه‌ای انجام شود که علاوه بر زیبایی، از جنبه رسمی بودن نیز برخوردار باشد تا کاربران تنها با یک نگاه متوجه شوند که با چه سازمانی سر و کار دارند. یک وب سایت شرکتی خوب، وب‌سایتی است که از امکاناتی نظیر صفحات درباره ما، تماس با ما، معرفی محصولات یا خدمات، اخبار و مقالات، سخن مدیر عامل، آموزش، مناقصه و مزایده و ... پشتیبانی کند. در ادامه به شرح هر یک از این بخش‌ها خواهیم پرداخت:

صفحه درباره ما

همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن پرداختیم، صفحاتی که به معرفی شرکت مربوط‌اند، از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشند. در واقع شما با هر چه بهتر معرفی کردن خود می‌توانید یکی از مهم‌ترین و سرنوشت سازترین صفحات وب سایت شرکتی را پیاده‌سازی کنید.

 

طراحی وب سایت شرکتی

 

در صورت تمایل می‌توانید تصاویری از پرسنل شرکت خود را به همراه توضیحات و حتی رزومه آن‌ها در این قسمت قرار دهید. یکی از جذاب‌ترین کارها برای معرفی خود و کارمندان‌تان نیز می‌تواند ساخت کلیپی هیجان‌انگیز اما کوتاه باشد که شما را در حین انجام مسئولیت‌تان در محیطی شاد نشان می‌دهد.

صفحه تماس با ما

دسترسی به صفحه تماس با ما باید به گونه‌ای باشد که کاربر بدون اتلاف وقت، موفق به یافتن آن شود. اطلاعات مربوط به شماره تماس، ایمیل و آدرس شرکت شما در این بخش قرار می‌گیرد. علاوه بر این می‌توانید نقشه شرکت را نیز در این صفحه تعبیه کنید تا افرادی که قصد مراجعه دارند، به راحتی شما را پیدا کنند. یکی از نکاتی که همواره باید در طراحی بخش تماس با ما بدان توجه داشت، قابلیت ارسال ایمیل و پیام از این طریق است.

معرفی محصولات یا خدمات

می‌توانید در این بخش، نمای کلی یا حتی جزئی از سرویس‌هایی که ارائه می‌دهید را بگنجانید. فرقی نمی‌کند که سرویس شما فروش کالا باشد یا ارائه خدمات؛ طراحی بدون نقص این بخش می‌تواند ترافیک سایت شما را افزایش دهد. حتی می‌توانید سیستم جستجوی پیشرفته‌ایی را طراحی کنید تا کاربران دسترسی راحت‌تری به محتویات این صفحه داشته باشند. علاوه بر این می‌توان سیستم فروش و پرداخت آنلاین نیز طراحی کرد تا مشتریان نسبت به خرید محصولات و خدمات شما اقدام کنند.

بخش اخبار و مقالات

می‌توانید با قرار دادن این بخش در وب سایت شرکتی خود، شانس بازدید از سایت را افزایش دهید. برای این منظور می‌توان دو نوع خبر تولید کرد؛ اخبار مربوط به کارکرد شرکت و مقالات مرتبط با حوزه کاری.

سخن مدیرعامل

اختصاص دادن بخشی به عنوان سخن مدیرعامل، علاوه بر این که راه را برای مشتریان باز می‌کند، حس اعتماد و آشنایی را نیز القاء می‌نماید. می‌توان هر هفته یا طی مناسبت‌های مختلف، سخنان مدیر عامل را منتشر کرد. به طور کلی طراحی این صفحه را باید جدی گرفت؛ چون تاثیر به سزایی روی مخاطب دارد.

 

طراحی وب سایت شرکتی

 

آموزش

همانند بخش خبری، بخش مربوط به آموزش نیز می‌تواند ترافیک بسیاری به وب سایت شرکتی شما منتقل کند. می‌توانید آموزش‌هایی را در قالب تصویر، ویدئو، پادکست و ... جهت استفاده کارمندان و کاربران قرار دهید.

مناقصه و مزایده

این صفحه از وب سایت شرکتی می‌تواند بازدیدکنندگانی که علاقه بسیاری به مناقصه و مزایده دارند را به سوی شما جذب کند. می‌توانید صفحه مناقصه و مزایده را صرفا یک صفحه اطلاع رسانی در نظر بگیرید یا حتی در قالب طراحی یک فرم و گرفتن درخواست‌های آنلاین عمل کنید.

اگر صاحب کسب و کاری هستید اما هنوز اقدامی در جهت طراحی وب سایت شرکتی انجام نداده‌اید، شرکت طراحی سایت کوتینت به شما کمک می‌کند حرفی برای گفتن در فضای مجازی داشته باشید و رقبای خود را کنار بزنید.

طراحی وب سایت شرکتی می‌تواند در دو نوع قالب‌های آماده و طراحی اختصاصی صورت بگیرد که جهت آشنایی بیش‌تر با هر یک پیشنهاد می‌کنیم مقالات طراحی سایت وردپرس و طراحی سایت اختصاصی را مطالعه کنید.

چنانچه به تازگی کسب و کاری را راه‌اندازی کرده‌اید، بهتر است یک وب سایت همه چی تمام داشته باشید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشتریان را به سمت خود جذب کنید. برای مشاهده نمونه کارهای کوتینت در رابطه با طراحی وب سایت شرکتی، روی این لینک کلیک کنید