طراحی سایت دکوراسیون

۴۴ ماه و ۲۴ روز پیش دکوراسیون

img18

با پیشرفت روزافزون جامعه بشری، زندگی از آن حالت سادگی و یکنواختی خارج شده و حالت مدرن به خود گرفته است. در این بین، یکی از بیش‌ترین مواردی که در زندگی مدرن امروزی به آن توجه ویژه‌ای شد، مبحث طراحی دکوراسیون است. از طرفی، رفته رفته با همه گیر شدن تکنولوژی، شرکت‌ها و فروشگاه‌های طراحی‌های دکوراسیون جای خود را به انواع اینترنتی خود داده‌اند.

متاسفانه علی رغم گستردگی حیطه کاری طراحی دکوراسیون در ایران، تعداد وب‌سایت‌هایی که این خدمات را به صورت آنلاین ارائه می‌دهند زیاد نیست. با این وجود اگر کسب و کار شما طراحی دکوراسیون است اما هنوز اقدامی در جهت راه اندازی وب سایت خود انجام نداده‌اید، فرصت را غنیمت بشمرید و برای گسترش حرفه‌تان دست به کار شوید.

از جمله نخستین مواردی که در طراحی سایت دکوراسیون باید به آن توجه داشت، وجود ویترینی جذاب و گیرا است. گالری تصاویری که نمونه کارهای شما را با افکت‌های حرکتی زیبا و در عین حال ساده در معرض نمایش قرار می‌دهد، نقش به سزایی در جذب مشتری خواهد داشت. در واقع محیط ویترین شما باید به گونه‌ای حرفه‌ای و سه بعدی طراحی شود که مخاطب حین مشاهده آن حس کند در فضای واقعی قدم برمی‌دارد.

علاوه بر این می‌توانید پروژه‌هایی که در حال انجام آن هستید را در معرض دید عموم قرار دهید تا حس اعتماد بیش‌تری در افراد پرورانده شود. یکی از بهترین ایده‌ها جهت اثرگذاری بیش‌تر، قرار دادن تصاویر قبل و بعد از طراحی دکوراسیون است.

یکی دیگر از کارهایی که می‌تواند باعث محبوبیت شما در بین کاربران شود، امکان طراحی دکوراسیون توسط خود آنان است. برای عملی کردن این ایده می‌توانید صفحاتی طراحی کنید که کاربران به سلیقه خود طراحی‌های مورد نظرشان را پیاده‌سازی کنند.

طراحی سایت دکوراسیون

مخاطبان پس از آن که از نمونه کارهایتان دیدن کرده و تمایل خود را برای ثبت سفارش نشان دادند، می‌بایست امکان برقراری ارتباط با شما را داشته و سفارش خود را به ثبت برسانند. برای انجام این کار می‌توانید فرم‌هایی طراحی کنید تا دسترسی به ثبت سفارش به صورت آنلاین و حتی مراجعه حضوری، میسر شود.

طراحی سایت دکوراسیون علاوه بر نکاتی که به آن پرداختیم، موارد دیگری را نیز در در بر می‌گیرد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم داشت:

طراحی صفحه مشاوره دکوراسیون

یک شرکت معتبر طراحی دکوراسیون شرکتی است که به صورت رایگان مشاوراتی در زمینه مربوطه ارائه دهد. می‌توانید صفحه‌ای جهت ثبت پرسش و پاسخ‌ها طراحی کنید تا علاقه‌مندان به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

معرفی نحوه طراحی و اجرا

می‌توان توضیحاتی پیرامون نحوه طراحی و پیاده سازی طراحی دکوراسیون تدوین کرد تا مخاطبان با کسب و کار شما بیش‌تر آشنا شوند. این معرفی می‌تواند در قالب یک ویدئوی جذاب صورت بگیرد.

اعلام زمان آفرها

اکثر صاحبان مشاغل جهت رونق کسب و کار خود، تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر می‌گیرند تا از این طریق مشتریان خود را افزایش دهند. علاوه بر این، طراحی این صفحه باعث می‌شود که کاربران جهت کسب اطلاع از زمان آفرهای بعدی به وب سایت شما بیش‌تر مراجعه کنند. این موضوع باعث افزایش ترافیک سایت شما و کسب رتبه‌های برتر توسط گوگل خواهد شد.

طراحی سایت دکوراسیون

معرفی نماینده‌های فروش

نماینده‌های فروش خود را در شهرهای مختلف به کاربران‌تان معرفی کنید تا از این راه فروش آن‌ها افزایش یابد. مطمئن باشید با رونق نماینده‌های فروش شما، سود شما نیز روند رو به رشدی را طی خواهد کرد.

نمایش کاتالوگ محصولات

یکی از مزایای طراحی سایت دکوراسیون برای شما این است که نیازی به صرف زمان و هزینه بابت چاپ تبلیغات و کاتالوگ نمونه‌ کارهای خود نخواهید داشت. به راحتی می‌توانید تصاویری از فعالیت‌های خود را در قالبی زیبا و کاربرپسند نمایش دهید و مشتریان زیادی به سمت خود جذب کنید.

وبلاگ خبری

یکی از مهم‌ترین کارهایی که می‌تواند در موفقیت طراحی سایت دکوراسیون شما نقش پررنگی داشته باشد، طراحی بلاگ خبری است. با انتشار روزانه خبرهایی پیرامون معماری و طراحی سایت، مخاطبان زیادی را به سمت کسب و کار خود جذب خواهید کرد.

نمایش ایده‌های منحصر به فرد

مبحث ایده‌پردازی همیشه در طراحی دکوراسیون پرطرفدار بوده است. می‌توانید تصاویری از ایده‌های خود را در این بخش قرار دهید تا کاربران از آن استفاده کنند. علاوه بر این می‌توانید از کاربران بخواهید ایده‌ها و تصاویر خود را ارسال کنند تا شما در سایت به نمایش بگذارید. این گونه تعاملات با کاربران، سایت طراحی دکوراسیون شما را با محبوبیت دو چندانی مواجه خواهد کرد.


بار دیگر شرکت طراحی سایت کوتینت مفتخر است اعلام کند که پروژه‌های طراحی سایت بسیار زیبا و متنوعی را طراحی و پیاده سازی کرده است. در تمام مدت توسعه پروژه‌ها، سعی ما بر این بوده که طراحی وب سایت طبق سلیقه و نظر صاحب پروژه و مشتری‌ها صورت گیرد. برای این منظور از روش طراحی سایت اختصاصی بهره می‌گیریم که تمامی خواسته‌های شما به خوبی پیاده سازی شوند.

اگر تاکنون تصمیمی برای طراحی سایت دکوراسیون نگرفته بودید، با سپردن این کار نزد ما می‌توانید تجربه آنلاین خوبی را برای مشتریان‌تان فراهم سازید. جهت بهره‌برداری از مشاورات رایگان و ثبت سفارشات خود کافیست روی لینک تماس با ما کلیک کنید.