طراحی وب سایت تخفیف گروهی

۴۵ ماه و ۶ روز پیش تخفیف گروهی

img18

مدت زمان زیادی از طراحی و پیاده سازی وب سایت تخفیف گروهی نمی‌گذرد؛ اما با استقبال گسترده کاربران آنلاین مواجه شده است. دلیل این استقبال را می‌توان علاقه کاربران به خرید کالاهای ارزان و تخفیفی عنوان کرد. از آن مهم‌تر این که مشتریان با استفاده از فروشگاه‌های مجازی امکان انتخاب بهتری نسبت به فروشگاه‌های واقعی دارند؛ چرا که به راحتی و در کسری از ثانیه می‌توانند محصولات مورد علاقه خود را با هم مقایسه کرده و خرید بهتری را تجربه کنند.

چنانچه به صورت اختصاصی به فروش کالاهای تخفیفی نمی‌پردازید، حتی با قرار دادن تخفیف روی چند کالا نیز می‌توانید کاربران را ترغیب به خرید بیش‌تر کرده و فروش خود را افزایش دهید. کوپن‌های تخفیفی نیز گزینه بسیار خوبی برای جذب مشتری و افزایش سود به حساب می‌آید. حتی می‌توان برای این کوپن‌ها سقف تعیین کرده و امکان خرید کالای جدید با استفاده از آن را میسر نمود.

با ارائه کالاهای متنوع، خدمات و سرویس‌ها، موجب افزایش میزان تقاضا شده و از این راه کاربران بسیاری را به سمت خود جذب خواهید کرد. در همین راستا، موتورهای جستجو نیز روی خوش به شما نشان می‌دهند و رتبه‌های بالاتر را برای شما در نظر خواهند گرفت. اینجاست که زمان پذیرفتن تبلیغات فرا می‌رسد! مطمئنا پس از افزایش رتبه شما و پیشی گرفتن از سایر رقیبان، صاحبان کسب و کار تمایل بیش‌تری به همکاری با شما نشان داده و از وب سایت تخفیف گروهی شما در جهت معرفی و نمایش کالاها و خدمات خود استفاده خواهند کرد.

 

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

 

معمولا طراحی وب سایت تخفیف گروهی باید به گونه‌ای انجام شود که دسترسی راحت کاربران به محصولات تخفیفی را میسر گرداند. این محصولات در صفحه اصلی وب سایت قرار می‌گیرند. چناچه کالاها یا خدمات تخفیفی از تنوع گسترده‌ای برخوردار باشند، می‌توان آن‌ها را دسته بندی کرد تا دسترسی به آن‌ها سریع‌تر و راحت‌تر صورت گیرد. همچنین جهت دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر کاربران به محصولات و خدمات تخفیفی، بهتر است یک سیستم جستجوی درون وب سایتی طراحی و پیاده سازی گردد.

داشتن پنل مدیریتی نیز از دیگر مواردی است که اهمیت بالایی دارد؛ از آن جایی که معمولا مدیریت وب سایت تخفیف گروهی توسط چندین نفر انجام می‌گیرد، باید امکان دسترسی به سطوح مختلف را برای مدیر و اپراتورها در نظر گرفت. همچنین، باید این امکان را به کاربران داد تا کالاهای مورد نظر خود را به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه کرده و برای دوستان خود ارسال کنند. امکان اشتراک گذاری محصولات و خدمات باعث می‌شود مشتریان بیش‌تری به سمت سایت تخفیفی شما روانه شوند و رتبه شما رو به افزایش برود.

علاوه بر تمامی این مواد که به آن‌ها پرداختیم، گزینه‌های دیگری نیز وجود دارند که باید در طراحی وب سایت تخفیف گروهی پیاده سازی شوند:

در نظر گرفتن بخش تخفیف‌ها

یک وب سایت تخفیف گروهی می‌تواند شامل بخش‌های متنوعی باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به تخفیف‌های مناسبتی، تخفیف بر اساس میزان خرید، تخفیف‌های فصلی، تخفیف بر اساس شرکت در قرعه کشی و برنده شدن و دیگر مکانیزم‌های تخفیفی اشاره کرد.

امکان درج نظر برای هر کالا یا خدمات

یکی از بهترین راه‌ها برای جلب نظر مشتریان و افزایش اعتماد آن‌ها، امکان درج نظر برای هر محصول است. مطالعه نظرات و شرکت در بحث‌های مربوطه، موجب افزایش تعداد بازدیدکننده‌ها و در نتیجه افزایش میزان فروش می‌شود.

امکان امتیازدهی به محصولات و خدمات

معمولا بازدیدکنندگان سایت تمایل دارند نظر دیگران را در رابطه با کالای مورد نظر بدانند و سپس نسبت به خرید اقدام کنند. با اعمال این قابلیت، امکان خرید راحت‌تری را برای آنان فراهم می‌کنید.

نمایش کالاهای تخفیفی امروز

با معرفی کالاهای تخفیفی روزانه، مشتریان ثابتی برای خود پیدا خواهید کرد که هر روز برای پیگیری کالاهای تخفیف‌دار به وب سایت شما سر می‌زنند. این قابلیت موجب افزایش میزان ترافیک شما شده که خود عامل مهمی برای کسب رتبه برتر محسوب می‌شود.

 

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

 

امکان درخواست نمایندگی

پس از مدت زمانی که وب سایت تخفیف گروهی تان گسترش یافت و مشتریان بسیاری از اقصی نقاط کشور برای خود دست و پا کردید، تقاضا برای اخذ نمایندگی از شما افزایش می‌یابد. می‌توانید صفحه‌ای از وب سایت خود را به درخواست علاقه‌مندان به دریافت نمایندگی اختصاص دهید تا از این طریق مدیریت آن‌ها راحت‌تر باشد.

راهنمای پرداخت آنلاین

بهتر است تدبیری برای کاربران تازه وارد سایت خود نیز بیندیشید تا تجربه خوبی از اولین خریدهای آنلاین خود داشته باشند. صفحه‌ای از وب سایت تخفیف گروهی خود را به توضیحاتی پیرامون نحوه خرید و پرداخت آنلاین در نظر بگیرید تا انجام پروسه خرید از فروشگاه آنلاین برای افراد تازه وارد راحت‌تر انجام گیرد.

شرکت طراحی سایت کوتینت متشکل از تیم حرفه‌ای در حوزه طراحی و برنامه نویسی، آمادگی خود را برای طراحی و پیاده سازی وب سایت تخفیف گروهی اعلام می‌دارد. می‌توان از دو طریق طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس نسبت به طراحی سایت تخفیف گروهی اقدام کرد که انتخاب آن بستگی به درخواست‌های شما دارد. اگر با روش‌های طراحی سایت آشنایی ندارید، کافیست روی لینک‌های مذکور کلیک کنید.

جهت آشنایی بیش‌تر با ما کافی است روی نمونه کارهای زیر کلیک کنید:

همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال و مشاوره، می‌توانید از طریق کلیک روی عبارت تماس با ما نسبت به برقراری ارتباط با کوتینت اقدام کنید