طراحی وب سایت اختصاصی

۷۱ ماه و ۲۰ روز پیش اختصاصی

img18

پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت محتوا از طریق قالب‌های آماده وردپرس، امکانات گسترده‌ای را با کم‌ترین هزینه در اختیار ما قرار می‌دهد. با استفاده از طراحی وب سایت وردپرس می‌توان انواع مختلفی از وب‌سایت‌ها نظیر فروشگاه آنلاین، بلاگ خبری، بلاگ آموزشی و ... را راه‌اندازی کرد. اما برخی مواقع پیش می‌آید که امکانات سیستم مدیریت محتوا، پاسخگوی بسیاری از نیازهای ما نیست. علاوه بر این، احتمال دارد تمایل داشته باشید سرویس ویژه‌ای را در سایت خود پیاده‌سازی کرده و سیستم مدیریت اختصاصی خود را داشته باشید؛ این جاست که طراحی وب سایت اختصاصی کاربرد بیش‌تری پیدا می‌کند.

در طراحی سایت به روش اختصاصی، ابتدا نیازهای پروژه برآورد شده و سپس تیم حرفه‌ای متشکل از بخش طراحی یا همان UI و بخش برنامه نویسی آماده به کار خواهند شد. شما طی تمامی مراحل طراحی سایت اختصاصی که شامل طراحی و برنامه نویسی می‌شوند، به طور کامل در جریان روال کار قرار خواهید گرفت. از جزئی‌ترین مسائل نظیر سرعت بارگذاری صفحات تا کلی‌ترین مسائل همچون انتخاب هارمونی رنگ‌ها و چینش المان‌ها طبق نظر و سلیقه شما پیش خواهد رفت تا در نهایت بهترین وب سایت برای شما طراحی و برنامه‌نویسی شود.

امروزه بسیاری از کسب و کارها، تمایل بیش‌تری به انتخاب روش طراحی سایت اختصاصی دارند؛ به دلیل آن که احتمالا روش طراحی سایت وردپرس برایشان قدیمی شده و دیگر پاسخگوی خواسته‌های آن‌ها نیست. معمولا این دسته از مشتریان از تجربه بیش‌تری برخوردارند.

 

طراحی وب سایت اختصاصی

 

از مهم‌ترین پارامترهایی که در طراحی وب سایت اختصاصی باید همواره مورد توجه قرار گیرند، می‌توان به زمان و هزینه اشاره کرد. از آن جایی که در این روش طراحی، تمامی موارد بنا به درخواست شما صورت می‌گیرند، این احتمال وجود دارد که زمان زیادی برای طراحی و پیاده‌سازی مورد نیاز باشد. همچنین در مقایسه با طراحی سایت وردپرس، این نوع طراحی سایت به دلیل اختصاصی بودن از هزینه بیش‌تری برخوردار است.

فاز اول پروژه به صفحات مختلف و طراحی‌های دستی یا همان اسکچ اختصاص داشته و معمولا جهت پیاده‌سازی یک گرافیک خوب از نرم افزار فتوشاپ بهره گرفته می‌شود. سپس صفحه اصلی سایت را به مشتری نشان داده و در صورت رضایت داشتن، طراحی دیگر صفحات آغاز می‌شود. در نهایت وارد فاز برنامه نویسی می‌شویم که از جمله زبان‌های مورد استفاده می‌توان به PHP، Java Script، asp.net، Python، فریم ورک Laravel و ... اشاره کرد.

از جمله مزایای طراحی وب سایت اختصاصی می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • قابلیت پیاده‌سازی تمامی ایده‌های مشتری در قالب وب سایت
  • امکان تغییر و گسترش سایت در آینده مطابق با نیازها و خواسته‌های مشتری
  • امکان توسعه سایت توسط هر برنامه‌نویس
  • قابلیت پیاده سازی سئو و بهینه سازی سایت جهت افزایش رتبه در گوگل

 

طراحی وب سایت اختصاصی

 

شرکت طراحی وب سایت کوتینت بهترین طراحی سایت اختصاصی را مطابق با ایده مشتری، طراحی و برنامه نویسی می‌کند. ما جهت آن که سایت شما دقیقا مورد انتظارتان واقع شود، از طراحانی برای طراحی UI استفاده می‌کنیم که با مفهوم و کارکرد سایت شما آشنا بوده و حتی نمونه‌های از آن را در کارنامه کاری خود داشته باشند. پس از آن پروژه وارد فاز برنامه نویسی شده و توسعه دهندگان خبره تمامی ایده‌ها و موارد مورد نیاز شما را پیاده‌سازی می‌کنند.

فرقی نمی‌کند دارای کسب و کار کوچک باشید یا بزرگ؛ با استفاده از وب سایت اختصاصی می‌توانید در بسیاری از حوزه‌ها نظیر معرفی و فروش محصولات و خدمات، پروژه‌ها، ثبت سفارشات، وب سایت خبری و ... فعالیت داشته باشید.


وب سایت اختصاصی شما دارای صفحاتی همچون خانه، درباره ما، محصولات، خدمات، تماس با ما، سوالات متداول و ... خواهد بود که امکانات فراوانی را در اختیار قرار داده و جهت ارتباط با مشتریان، فضای زیبا و منحصر به فردی را ایجاد می‌کند.

جهت آشنایی بیش‌تر شما با کوتینت، نمونه‌هایی از پروژه‌های انجام شده توسط این شرکت را گردآوری کرده‌ایم که در ذیل مشاهده می‌کنید:

با مراجعه به صفحه نمونه کارها موجود در وب سایت کوتینت می‌توانید کارنامه کاری ما را مشاهده کنید. همچنین جهت مشاوره در حوزه انواع طراحی وب سایت می‌توانید صفحه تماس با ما را کلیک و برای اطلاع از جزئیات هزینه‌های طراحی سایت، اقدام کنید.