طراحی سایت ارزان

۴۴ ماه و ۲۰ روز پیش ارزان

img18

امروزه کسب و کارها به منظور معرفی و برای آن که حرفه‌ای بودن خود را نشان دهند، راه‌های بسیاری پیش رو دارند که داشتن وب سایت یکی از آن‌ها است. فرقی نمی‌کند که فریلنسر باشید یا شرکت بزرگی برای خود دست و پا کرده باشید، در هر صورت داشتن یک وب سایت از ملزومات حرفه شما به حساب می‌آید.

در این بین، بسیاری از افراد بنا به دلایلی ترجیح می‌دهند برای معرفی خود و حرفه‌شان از طراحی سایت ارزان بهره ببرند. شرکت کوتینت این مژده را می‌دهد که با ارائه پکیج‌های مختلف طراحی سایت، قادر است تمام نیازهای شما را متناسب با هر بودجه‌ای تامین کند.

یکی از بهترین گزینه‌ها برای پیاده‌سازی طراحی سایت ارزان، طراحی سایت به روش وردپرس است. طراحی سایت وردپرس با داشتن قالب‌های آماده، این امکان را به شما می‌دهد که با کم‌ترین هزینه نسبت به سفارش سایت خود اقدام کنید. همان‌طور که از نام قالب‌های آماده بر می‌آید، تمام با بخشی از وب سایت قبلا آماده شده است. این بخش‌ها می‌تواند گرافیک یا برنامه نویسی سایت را در برگیرد؛ از این رو هزینه‌های مربوط به طراحی و پیاده‌سازی وب سایت وردپرس شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

طراحی سایت ارزان

چنانچه مقالات کوتینت را دنبال کرده باشید، احتمالا با مقاله طراحی سایت اختصاصی نیز برخورد کرده‌اید. برخی مواقع پیش می‌آید که امکانات طراحی سایت وردپرس پاسخگوی تمام نیازهای ما نیست. علاوه بر این، شاید تمایل داشته باشید سرویس ویژه‌ای را در سایت خود پیاده‌سازی کرده و سیستم مدیریت اختصاصی خود را داشته باشید. در این هنگام بهتر است از طراحی سایت به روش اختصاصی بهره بگیرید.

در طراحی سایت به روش اختصاصی، ابتدا نیازهای پروژه برآورد شده و سپس تیم حرفه‌ای متشکل از بخش طراحی و بخش برنامه نویسی کار خود را آغاز خواهند کرد. در تمامی مراحل طراحی به این روش، نظارت شما بر امور از اهمیت بالایی برخوردار بوده و توجه ویژه‌ای به آن می‌شود.

بسیاری از کسب و کارهایی که طراحی سایت به روش وردپرس پاسخگوی نیازهایشان نیست، تمایل بیش‌تری به انتخاب روش اختصاصی دارند.

پارامترهای زمان و هزینه در طراحی سایت به روش اختصاصی از اهمیت بالایی برخوردار هستند؛ به این دلیل که تمامی موارد بنا به درخواست شما صورت گرفته و زمان بیش‌تری برای پیاده‌سازی آن صرف خواهد شد. همچنین، در مقایسه با طراحی سایت به روش وردپرس، این نوع پیاده‌سازی به دلیل اختصاصی بودن از هزینه بیش‌تری برخوردار است.

در نتیجه اگر می‌خواهید در کم‌ترین زمان و هزینه ممکن به خواسته‌های خود برسید، طراحی سایت وردپرس انتخاب معقولانه‌تری می‌تواند باشد. اما اگر ایده‌هایی در ذهن دارید که به فکر اجرایی شدن آن‌ها هستید، طراحی سایت به روش اختصاصی پیشنهاد می‌شود.

طراحی سایت ارزان

با استفاده از هر دو روش طراحی سایت، می‌توان پروژه‌هایی همچون طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی و ... را پیاده‌سازی کرد. اگر فریلنسر هستید و کسب و کار خودتان را دارید، طراحی سایت شخصی بهترین گزینه است. به همین ترتیب، سایر طراحی‌های سایت نیز بنا به نیاز شما صورت می‌گیرند. ما برای هر نوع نیاز، برنامه‌های ویژه‌ای ترتیب دیده‌ایم که در جلسات مشاوره با شما در میان خواهیم گذاشت.


جهت مشاوره رایگان با ما می‌توانید از طریق لینک تماس با ما نسبت به برقراری ارتباط اقدام کنید. همچنین، برای مشاهده نمونه کارهای ما در تمامی حوزه‌های کاری و با پلتفرم‌های مختلف، کافیست روی لینک هر یک از موارد زیر کلیک کنید: