طراحی وب سایت انتشارات

۴۵ ماه و ۱۶ روز پیش انتشارات

img18

امروزه مقوله کتاب و کتاب‌خوانی دست‌خوش تغییرات بسیاری شده و حداقل در کشور ما این گونه به نظر می‌رسد که افراد نسبت به کتاب‌های چاپی، تمایل بیش‌تری به مطالعه کتاب‌های آنلاین دارند. علاوه بر این، برخی افراد هم که تمایل به مطالعه کتاب‌های سنتی دارند، ترجیح می‌دهند نام و اطلاعات کتاب‌های مورد علاقه خود را از طریق اینترنت بیابند تا خرید راحت‌تری داشته باشند.

به طور کلی می‌توان گفت که امروزه رشد گسترده اینترنت، دامن حوزه کتاب و کتاب خوانی را نیز فرا گرفته است؛ از این رو افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند اما هنوز فکری به حال طراحی وب سایت انتشارات نکرده‌اند، بهتر است تا از رقیبان‌شان عقب نمانده‌اند هر چه زودتر اقدام کنند.

طراحی و پیاده‌سازی بی‌نقص وب سایت انتشاراتی به شما کمک می‌کند کسب و کار خود را رونق بخشید. همچنین، می‌توانید محصولات و خدمات خود را در مقابل مردم سراسر کشور به نمایش گذاشته و محدوده فروشگاهی خود را گسترش دهید.

یکی از مهم‌ترین مواردی که در جذب کاربران به وب سایت انتشاراتی شما بسیار موثر است، نمونه کارهای شما می‌باشد. فعالیت‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید، ‌می‌تواند تاثیر به سزایی در تصمیم گیری مشتریان در ادامه همکاری با شما داشته باشد. برای این منظور می‌توان آیتم واضح و مشخصی را به معرفی نمونه کارها اختصاص داد و با گرافیک بسیار جذاب به اطلاع مخاطبان رساند.

 

طراحی وب سایت انتشارات

 

از دیگر بخش‌هایی که در هر چه بهتر دیده شدن وب سایت‌تان تاثیر شگرفی خواهند داشت، می‌توان به امکان خرید آنلاین، معرفی کتاب‌های پرفروش، پذیرش اثر، نشر الکترونیک، معرفی مراکز پخش، تازه‌های نشر و مقالات اشاره کرد که در ادامه به شرح هر یک می‌پردازیم.

خرید آنلاین

مدت زمانی‌ست که خرید آنلاین، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. شما نیز می‌توانید با قرار دادن این امکان در وب سایت انتشاراتی خود، در وقت و هزینه‌های مشتریان صرفه جویی کرده و سود خود را افزایش دهید. کاربران به راحتی می‌توانند کالاهای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و پرداخت آنلاین یا کارت به کارت انجام دهند. البته طراحی فروشگاه آنلاین از اهمیت بالایی برخوردار است و باید حداکثر دقت در آن صورت گیرد.

معرفی کتاب‌های پرفروش

معمولا افرادی که اهل کتاب و کتاب خوانی هستند، تمایل دارند بیش‌تر در مورد کتاب‌های پرفروش جهان بدانند تا راحت‌تر برای خرید کتاب جدید خود تصمیم بگیرند. علاوه بر این می‌توانید با قرار دادن بنرهای مربوط به این بخش در صفحات مختلف، کاربران را هیجان زده کنید. این موضوع می‌تواند در افزایش “تایم آن سایت” یا ماندگاری کاربران در صفحات وب سایت شما نیز تاثیرگذار باشد.

پذیرش اثر

با طراحی این صفحه می‌توانید ذهن علاقه‌مندان به همکاری را به خود درگیر کنید. بدین صورت که آن‌ها می‌توانند به راحتی از این طریق، آثار خودشان را برای شما فرستاده تا در صورت رضایت طرفین، همکاری صورت گیرد. بهتر است جهت سهولت امر پذیرش اثر، فرم‌های درخواست طراحی شود.

 

طراحی وب سایت انتشارات

 

نشر الکترونیک

همان‌طور که در ابتدای مقاله نیز به آن اشاره کردیم، امروزه کاربران تمایل بسیاری به مطالعه کتاب از طریق موبایل و تبلت دارند. شما می‌توانید با راه‌اندازی نشر الکترونیک، کتاب‌های متعددی را برای این دسته از افراد منتشر کنید تا در هر مکان و  هر زمان قادر به مطالعه آن‌ها باشند.

معرفی مراکز پخش

در این صفحه از وب سایت انتشاراتی خود می‌توانید مراکز پخشی که با شما فعالیت می‌کنند را معرفی کنید تا مشتریان بتوانند نزدیک‌ترین فروشگاه را برای خرید انتخاب کنند. قرار دادن این قابلیت می‌تواند سود مالی بالایی برای شما داشته باشد.

تازه‌های نشر

همیشه به خاطر داشته باشید که افراد کتاب‌خوان به دنبال اخبار مربوط به جدیدترین آثار منتشر شده هستند. اگر شما اخبار مورد علاقه مخاطبان خود را تهیه و منتشر کنید، احتمال این که به مشتری ثابت مجموعه شما تبدیل شوند بسیار است.

اخبار و مقالات

یکی از بهترین روش‌هایی که ترافیک سایت شما را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود به کسب و کار شناخته شده‌ای تبدیل شوید، بخش اخبار و مقالات است. این قسمت می‌تواند در قالب یک بلاگ خبری جداگانه یا در داخل وب سایت اصلی پیاده‌سازی شود که در نهایت موجب بالا رفتن جایگاه شما در بین کاربران و گوگل شده و فروش شما را بالا می‌برد.

 

طراحی وب سایت انتشارات

 

از جمله سرویس‌ها و خدماتی که به وسیله طراحی وب سایت انتشارات در اختیار کاربران قرار می‌گیرند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین کتاب
  • طراحی وب سایت فروش اینترنتی کتاب‌های PDF
  • طراحی وب سایت خبری
  • طراحی وب سایت معرفی و نقد و بررسی آثار جدید
  • طراحی وب سایت معرفی کتاب‌های پرفروش جهان

شرکت طراحی سایت کوتینت مفتخر است اعلام کند که چندین پروژه طراحی سایت قوی در حوزه طراحی وب سایت انتشارات دارد که لیست آن‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید. همچنین می‌توانید جهت آشنایی بیش‌تر با هر یک، روی آن‌ها کلیک کنید.

در صورت داشتن هر گونه سوال و درخواست مشاوره می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.