طراحی سایت سرویس ارزش افزوده

۶۹ ماه و ۲۲ روز پیش سرویس ارزش افزوده

img18

مدت زمان زیادی از محبوبیت SMS به عنوان یک وسیله ارتباطی نمی‌گذرد. این پل ارتباطی به دلیل آن که هزینه اندکی را شامل می‌شود، توجه بسیاری از سازمان‌ها و ادارات را به سمت خود جلب کرده و باعث پدید آمدن سرویس ارزش افزوده یا همان VAS شده است. به هر گونه خدماتی که از طریق پیام کوتاه صورت گیرد و هزینه‌ای برای گیرنده در بر داشته باشد، سرویس ارزش افزوده گفته می‌شود.

امروزه بسیاری از اداره‌های دولتی و خصوصی، بانک‌ها، فروشگاه‌ها و ... خدمات ارزش افزوده را برای ارائه خدمات خود انتخاب کرده‌اند. انجام این عمل کاهش هزینه‌ها و افزایش بازدهی پرسنل را به همراه داشته است. از جمله انواع خدمات VAS که مبتنی بر پیام کوتاه باشد می‌توان به ارسال و دریافت از طریق ایمیل، پیامک، وب و ... اشاره کرد.

در رأس سرویس ارزش افزوده‌ای که بین موسسات و مخاطبان رد و بدل می‌شوند، مخابرات قرار دارد. در واقع راه‌اندازی سیستم فوق، سودآوری هنگفتی را برای این وزارت‌خانه به ارمغان آورده است. شرکت‌هایی که در حوزه VAS فعالیت می‌کنند، سهم پیام‌های کوتاهی که به کاربران خود ارسال می‌کنند را با مخابرات شریک می‌شوند.

به طور کلی می‌توان سرویس ارزش افزوده را به سه دسته محتوا، تبلیغات و بازاریابی تقسیم کرد. به عنوان مثال می‌توان سرویسی راه‌اندازی کرد که مسابقات صدا و سیما را تحت پوشش قرار داده و از طریق ارسال حجم انبوهی از پیام، در مدت زمان کوتاهی گزارش‌های مربوط به آن را در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

از جمله شرکت‌های بزرگی که در این حوزه فعالیت دارند، می‌توان به همراه اول و ایرانسل اشاره کرد. مخاطبان می‌توانند بنا به درخواست خود نوعی از سرویس‌های روزانه این اپراتورها را برگزینند و به اخبار و اطلاعات مربوط به آن دسترسی داشته باشند. فعال‌سازی این سرویس‌ها از طریق ارسال عددی معین به سرشماره مربوطه صورت گرفته و روزانه مبلغی بابت آن از حساب مخاطب کسر می‌شود.

طراحی سایت سرویس ارزش افزوده

این امکان باید در اختیار مخاطب قرار گیرد که در هر زمان، در صورت تمایل نسبت به فعال یا غیر فعال‌سازی سرویس مورد نظر خود اقدام کند. همچنین، باید هزینه هر پیامک ارسالی به سمع و نظر مخاطب برسد تا با اطلاعات کامل سرویس ارزش افزوده مورد نظر را فعال کند.

معمولا مدیریت سرویس ارزش افزوده از طریق نرم افزارهایی انجام می‌گیرد که نیازمند طراحی و توسعه هستند. دسترسی به پنل مدیریتی این سیستم نیز از دو طریق اینترنت و شبکه‌های اختصاصی صورت می‌گیرد. طراحی سایت سرویس ارزش افزوده باید به گونه‌ای انجام شود که کاربر پسندانه بوده و کار با آن به راحتی صورت گیرد.


شرکت کوتینت با دارا بودن سابقه طولانی مدت در حوزه طراحی سایت، آمادگی خود را جهت طراحی سایت سرویس ارزش افزوده VAS اعلام می‌دارد. جهت آشنایی بیش‌تر با کوتینت می‌توانید روی لینک نمونه کارها کلیک کنید. همچنین، در صورت داشتن هر گونه پرسش درباره طراحی سایت می‌توانید از طریق کلیک بر لینک تماس با ما اقدام کنید. مشاوران ما در هر زمان آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند تا همه امور به بهترین نحو ممکن پیش برود.